[FOTO] JAKI DINAMO SLAVIO U SESVETAMA: / Olmo zabio golčinu, zakačili se Gojak i Tolić i zaradili isključenja

Dinamovci su pobijedili 2-0 golovima Danija Olma i Amira Rrahmanija

1.5.2019.
19:35
PIXSELL

Nogometaši hrvatskog prvaka Dinama u srijedu su u Sesvetama gostovali su u Sesvetama, na tradicionalnoj proslavi blagdana svetog Josipa Radnika na istoimenom stadionu drugoligaša NK Sesvete na istoku Zagreba, koji je klub prijatelj Dinamu zbog dobrih veza predsjednika HNK Sesvete Pere Karatovića i Zdravka Mamića. Dinamovci su pobijedili 2-0 golovima Danija Olma iz osme i Amira Rrahmanija iz 75. minute u jednoj vrućoj utakmici...

JUČER UŽIVAO NA CAMP NOU, A DANAS ODLETIO ZA LONDON: /

Dinamov prvotimac otišao s mladima na utakmicu s Bayernom

Bjelica od prve minute poslao jaku momčad

Iako se radilo o prijateljskom srazu u pauzi između dviju ligaških susreta, trener Dinama Nenad Bjelica od prve je minute na travnjak poslao jaku momčad. Livaković - Stojanović, Lešković, Perić, Musa - Gojak - Hajrović, Šantek, Olmo, Šitum - Petković tako su započeli susret, a priliku za dokazivanje u prvih 11 dobio je mladi veznjak, 19-godišnji Matej Šantek.

Očekivano, modri su dominirali većim dijelom utakmice i poveli već u osmoj minuti sjajnim golom Španjolca Danija Olma, koji je pogodio s više od 20 metara u donji desni kut gola Sesveta. Zanimljiva situacija dogodila se u 23. minuti, nakon što je zaiskrilo između bosanskohercegovačkog igrača Amera Gojaka i Marka Tolića, ponajboljeg igrača momčadi Dine Babića koji je ove sezone u Drugoj HNL zabio 13 golova u 20 nastupa. Glavni sudac dvoboja Ante Čuljak, naime, isključio je obojicu...

Modri osigurali 20. naslov prvaka u Hrvatskoj

Dinamo je već osigurao svoj novi naslov prvaka Hrvatske i matematički šest kola prije kraja prvenstva, nakon što su veći dio sezone proveli kao uvjerljivo vodeća momčad. Ovo je bio 20. naslov prvaka u Hrvatskoj za modre, a ukupno jubilarni 30. u povijesti kluba.