PREMIERLIGA / Ivo Grbić primio nova dva gola na Otoku, njegov klub u završnici ispustio pobjedu

Iako je ovim bodom Sheffield prepustio posljednje mjesto Burnleyu još uvijek je daleko od zone koja osigurava ostanak u ligi

9.3.2024.
18:28

Ivo Grbić branio je čitav susret za Sheffield United koji je u susretu 28. kola engleskog nogometnog prvenstva odigrao 2-2 (1-0) u gostima kod Bournemoutha.

NIJE MOGAO VIŠE /

Čak je i slijepac otišao sa stadiona nakon što je Grbić primio tri gola u 15 minuta

Nakon što je Solanke u 14. minuti promašio kazneni udarac za domaće, Sheffield je poveo 2-0 preko Hamera (27) i Robinsona (64), no u samoj završnici domaći su poravnali golovima Ouattare (74) i Unala (90+1).

Iako je ovim bodom Sheffield prepustio posljednje mjesto Burnleyu još uvijek je daleko od zone koja osigurava ostanak u ligi, sada je 19. sa 14 bodova, 10 manje od 17. Nottingham Foresta koji drži posljednju poziciju koja znači spas.

Uključujući ova dva gola koja je primio protiv Sheffielda, Grbić je u samo pet utakmica u kojima je branio primio čak 16 pogodaka.