Ivan pokazao zašto će ga platiti 6 milijuna eura!

Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić bio je junak 3:0 pobjede Club Bruggea nad Genkom, vodećom momčadi belgijskog prvenstva.

11.5.2011.
12:32

U 8. kolu doigravanja belgijskog prvenstva nogometaši Club Brugge su pred svojim navijačima razbili vodeći Genk 3:0, a najzaslužniji za trijumf domaće momčadi bio je raspoloženi Ivan Perišić.

22-godišnji hrvatski reprezentativac je u 58. minuti doveo Brugge u vodstvo na asistenciju Akpale, a drugi pogodak je postigao samo 11 minuta kasnije nakon što je prethodno njegov udarac s bijele točke obranio gostujući vratar.

Konačan rezultat u 77. minuti postavio je Akpala kojem je Perišić asistencijom uzvratio za pomoć kod prvog zgoditka.

Napadačkim učinkom protiv Genka mladi Hrvat je došao do ukupno 19 golova u sezoni, a upisao je i 10 asistencija, pa nije ni čudno što ga Borussia Dortmund, novi prvak Njemačke, želi dovesti u svioje redove za najmanje 6 milijuna eura.