KATASTROFALAN RASPLET / Ivan Jurić iz lože gledao nevjerojatan poraz svog Torina: Do treće minute sudačke nadoknade imao je bod u džepu pa sve prosuo

Svi pogoci na utakmici postignuti su u sudačkoj nadoknadi

6.2.2022.
20:45

Nogometaši Udinesea s dva gola u sudačkoj nadoknadi uspjeli su u susretu 24. kola talijanskog prvenstva sa 2-0 (0-0) svladati Torino, kojega vdi hrvatski stručnjak Ivan Jurić.

ŠIME NA KRIVOM MJESTU /

Pogledajte kako je Vrsaljko kiksao pa zvijezda Barcelone zabila jedan od najljepših golova sezone

Jurić je utakmicu morao pratiti iz svečane lože te je do treće minute nadoknade u džepu imao bod po koji je, prema postavci igre, i došao. No, tada je Molina iz slobodnog udarca s nešto više od 20 metara pogodio bliži donji kut za 1-0, da bi konačni rezultat iz kaznenog udarca u sedmoj minuti nadoknade postavio Pussetto.

Josip Brekalo odigrao je čitav susret za Torino kod kojega je Marko Pjaca ostao na klupi, dok je Filip Benković ostao na klupi Udinesea.

Udinese je sada 14. sa 27 bodova, pet manje od 10. Torina.

Ranije u nedjelju Napoli se bodovno poravnao s Milanom na drugom mjestu ljestvice te se primakao vodećem Interu na samo bod zaostatka 2-0 (0-0) gostujućom pobjedom protiv Venezije.