IZGLEDAJU NEZAUSTAVLJIVO / Inter juri prema naslovu prvaka, Cagliari počastili 'pokerom' golova

12.12.2021.
23:13

Nogometaši Intera s uvjerljivih su 4:0 svladali Cagliari na San Siru u posljednjoj nedjeljnoj utakmici 17. kola Serie A i preuzeli vodeću poziciju na ljestvici.

Lautaro Martinez je u 29. minuti postigao vodeći pogodak za branitelje naslova, a isti je igrač u 44. minuti propustio iz kaznenog udarca udvostručiti Interovu prednost. No, to domaću momčadi nije zaustavilo na putu prema uvjerljivoj pobjedi. Alexis Sanchez je u 50. minuti pogodio za 2:0, u 66. minuti je Hakan Čalhanoglu bio strijelac trećeg pogotka, a konačnih 4:0 postavio je svojim drugim pogotkom Lautaro Martinez u 68. minuti.

DOMINACIJA 'KRALJEVA' /

Real razmontirao Atletico u gradskom derbiju, Modrić dobio ovacije s tribina, odigrao doktorsku utakmicu

Brozović i Perišić od prve minute

Marcelo Brozović i Ivan Perišić bili su u udarnoj postavi Simonea Inzaghija, koji je Brozovića povukao iz igre u 72. minuti, a Perišića 11 minuta poslije.

Inter je sa 40 bodova izbio na čelo ljestvice s bodom više od Milana, tri više od Atalante te četiri više od Napolija koji je u nedjelju doživio šokantan poraz od Empolija pred svojim navijačima.