PROVOCIRAO JE / Incident u Madridu u režiji oca zvijezde Manchester Cityja: Sa stadiona ga odveli zaštitari

Haaland stariji je iz svečane lože cijelo vrijeme provocirao navijače Kraljevskog kluba

10.5.2023.
9:34
Screenshot

Nogometaši Reala i Manchester Cityja odigrali su 1-1 (1-0) u Madridu, u prvom polufinalnom susretu Lige prvaka, nakon sjajnih pogodaka Vinicius Juniora i Kevina De Bruynea.

KONTROVERZNA ODLUKA /

Je li Real teško oštećen? Mnogi tvrde da je zbog ovoga sudac trebao poništiti Cityu gol

Napetost se tako seli na Etihad gdje će se igrati uzvrat iduće srijede. Oba postignuta pogotka na Santiago Bernabeu bila su iznimno lijepa.

Prvo je za 1-0 Reala pogodio Vinicius Junior u 36. minuti, dok je u 67. topovski pogodio Kevin De Bruyne na drugoj strani, za konačnih 1-1.

Hrvatski nogometaš Luka Modrić za Real je igrao do 87. minute.

Najbolji strijelac ove sezone Erling Haaland odigrao je 90 minuta no ovog puta nije zatresao mrežu. Šou je ovog puta 'ukrao' njegov otac Alf-Inge u svečanoj loži Santiago Bernabeua.

Haaland stariji je iz svečane lože cijelo vrijeme provocirao navijače Kraljevskog kluba, a na društvenim mrežama pojavio se video u kojem ga odvode zaštitari.