IMAMO NOGOMETNO ČUDO GODINE: / Njemački četvrtoligaš u rijetko viđenoj ludnici izbacio prvoligaša i prošao u polufinale

U drugom četvrtfinalnom susretu Bayern je u gostima kod Schalkea slavio s 1-0

3.3.2020.
23:15

U četvrtfinalu njemačkog kupa četvrtoligaš Saarbrücken priredio je iznenađenje na svom terenu eliminiravši prvoligaša Fortunu iz Düsseldorf sa 7-6 nakon boljeg izvođenja penala.

Saarbrücken je poveo golom Tobiasa Jänickea u 31. minuti i sve do 90. minute imao je pobjedu u rukama, ali je onda nakon kornera Mathias Jorgensen pogodio za 1-1. Utakmica je otišla u produžetke, ali rezultat je ostao isti, pa su o pobjedniku odlučivali penali, a tu su uspješniji bili nogometaši Saarbrückena

U drugom četvrtfinalnom susretu Bayern je u gostima kod Schalkea slavio s 1-0 golom Joshue Kimmicha (40).

U srijedu se sastaju Bayer Leverkusen - Union Berlin, te Eintracht Frankfurt - Werder.