IMA LI NADE ZA OSTANKOM HRVATSKOG DVOJCA? / Inter samljeo protivnika u prijateljskoj, Conte dao šansu Perišiću i Brozoviću

Dvojac je ipak i dalje u planovima trenera Antonija Contea, barem u ovim pripremnim utakmicama

15.9.2020.
23:41

Hrvatski dvojac, Marcelo Brozović i Ivan Perišić, trenutno su na izlazim vratima Intera. Srebrni reprezentativci iz Rusije ovih dana spominju se jedini u kontekstu transfera. Perišića se po najnovijim informacijama seli u Manchester United, dok je Brozović navodno blizu Altetico Madrida.

Međutim, dvojac je ipak i dalje u planovima trenera Antonija Contea, barem u ovim pripremnim utakmicama, pa im je Talijan dao priliku u prijateljskom ogledu s Luganom.

Inter Milan's Belgian midfielder Radja Nainggolan (2R) is congratulated by Inter Milan's Argentine forward Lautaro Martinez (L), Inter Milan's Croatian midfielder Ivan Perisic (2L) and Inter Milan's Croatian midfielder Marcelo Brozovic (R) after scoring a goal during the Italian Serie A football match between Inter Milan and Sampdoria on February 17, 2019 at the San Siro stadium in Milan.,Image: 414368267, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no

"Crno-plavi" su samljeli Švicarce s golemih 5:0, a Perišić i Brozović odigrali su 45 minuta drugog poluvremena. Inter je već nakon prvih 45 minuta vodio s 4:0, golovima Lautara Martineza, koji je utrpao dva komada, a jedan gol zabio je Dalbert i jedan je bio autogol.

U nastavku je Romelu Lukaku zabio za 5:0. Perišić i Brozović ušli su na poluvremenu, kada je Conte promijenio cijelu momčad. E sada, ima li nade da će Hrvati ostati u Interu, to je teško reći jer riječ je o pripremnoj utakmici u kojoj trener mora štedjeti i dozirati igrače, odnosno, svatko dobije određenu minutažu u kojoj se mora dokazati, a vidjet ćemo je li zadovoljan Vatrenima...