U SVOM FILMU / Igrala se 99. minuta, cijeli stadion je zviždao, a onda je Diego Simeone pred Vrsaljkom nadmašio sam sebe

Atletico u uzvratnoj utakmici četvrtfinala Lige prvaka protiv Manchester Cityja nije uspio nadoknaditi zaostatak od jednog gola iz prvog susreta

14.4.2022.
9:29
Screenshot

Nogometaši Manchester Citya plasirali su se u polufinale Lige prvaka nakon što su u srijedu u uzvratu u Madridu odigrali 0-0 s Atleticom, te obranili pobjedu (1-0) iz prve utakmice.

CURE DETALJI /

'Vrsaljko i Savić razmijenili udarce s Grealishom. Hrvat je i pljunuo Walkera, gađao ga, sa svima se htio tući'

Manchester City je prošao u polufinale Lige prvaka u ružnoj i nervoznoj utakmici na stadionu Wanda Metropolitano, na kojemu je domaća momčad, ipak bezuspješno,  učinila sve dopušteno i nedopušteno da postigne gol i izbori produžetke.

Agresivna i na momente gruba igra momčadi Diega Simeonea rezultirala je razbijenom Fodenovom glavom, te ozljedama De Bruynea i Walkera. Takva igra Atletica gotovo se isplatila u drugom dijelu, u kojem je City bio napadački nevidljiv.

U zadnjih pet minuta utakmice sudac je pokazao čak šest žutih i jedan crveni karton, uz ogromnu nervozu i vrlo malo pravoga nogometa.

Atlético Madrid (Španjolska)

U 99. minuti, zadnjim trenucima sudačke nadoknade, Cityjev Fernandinho legao je na travnjak i žalio se na ozljedu, nakon čega mu je cijeli stadion počeo zviždati.

Vrsaljko ga samo gledao

Tada se u centru pažnje našao Diego Simeone koji je počeo ironično pljeskati te tražio od navijača da prestanu zviždati i pridruže mu se u aplauzu.

Dok se to događalo, hrvatski reprezentativac Šime Vrsaljko (koji je proveo cijelu utakmicu na klupi Atletica) je stajao pored njega.

Na kraju je Simeone dobio im žuti karton.