Derbi 24. kola turskog nogometnog prvenstva između Trabzonspora i Fenerbahçea prekinut je u završnici prvog poluvremena zbog izgreda domaćih huligana.

10.3.2014.
22:06

Neredi su započeli u trenucima kad su domaći nogometaši imali slobodan udarac. Navijači su im odlučili pomoći tako što su gostujućeg vratara Volkana Demirela zasuli raznim objektima, uključujući kamenja, petarde i druga pirotehnička sredstva. Sudac Bülent Yildirim je privremeno zaustavio utakmicu, a nakon deset minuta ju je morao i definitivno prekinuti jer su objekti, uključujući i kamenje, ponovni počeli padati na travnjak.

U trenutku prekida Fener je vodio s 1:0 pogotkom Emmanuela Emenikea, a za očekivati je da će utakmica biti registrirana rezultatom 3:0 za vodeću momčad turske Superlige.