VIRALNI HIT / Hrvatski trener pokazivao srednji prst nakon pobjede u kojoj je zabio Vatreni: 'Ne odgovora mu što je iza stakla'

7.11.2023.
9:18

Torino je u 11. kolu Serie A na svom travnjaku pobijedio Sassuolo s 2-1, a pobjednički pogodak postigao je hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić.

PRVI POGODAK SEZONE /

Vatreni pogotkom osigurao tri boda svojoj momčadi, jako ga je burno proslavio

Vlašić je počeo na klupi, ali ušao je u igru već u 9. minuti umjesto ozlijeđenog Riccija. U 68. minuti je iz blizine pogodio za pobjedu Torina, a to mu je prvi pogodak ove sezone.

Paragvajac Antonio Sanabria doveo je Torino u vodstvo u petoj minuti, a Norvežanin Kristian Thorstvedt izjednačio je u 18. Martin je kao kapetan gostiju odigrao cijeli susret. Torino je 12. s 15 bodova, a Sassuolo 14. s 11.

Ivan Jurić zbog suspenzije nije bio na klupi Torina, a nakon pobjede vrlo je emotivno proslavio tri boda pokazavši nekome srednji prst.

"Jako je emotivan, želio je proslaviti pobjedu. Gesta je emocionalna reakcija, ova mu je utakmica bila jako bitna. Inače se opusti na terenu. Ne odgovara mu što je iza stakla", rekao je njegov pomoćnik Matteo Paro nakon utakmice.

Spektakularne borbe s FNC-a iz Beograda pogledajte na platformi Voyo.