PRVI POGODAK SEZONE / Vatreni pogotkom osigurao tri boda svojoj momčadi, jako ga je burno proslavio

Startao je na klupi, ali ušao je već nakon devet minuta

6.11.2023.
22:57
Goran Stanzl/PIXSELL

Torino je u 11. kolu Serie A na svom travnjaku pobijedio Sassuolo s 2-1, a pobjednički pogodak postigao je hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić.

POGLEDAT ĆETE GA VIŠE PUTA /

Kakva golčina Ibrahimovića! Predivnu akciju završio je projektilom koji je neobranjivo išao pod gredu

Vlašić je počeo na klupi, ali ga je Ivan Jurić uveo u igru već u 9. minuti umjesto ozlijeđenog Riccija. U 68. minuti je iz blizine pogodio za pobjedu Torina, a to mu je prvi pogodak ove sezone. Burno ga je proslavio...

Paragvajac Antonio Sanabria doveo je Torino u vodstvo u petoj minuti, a Norvežanin Kristian Thorstvedt izjednačio je u 18. Martin je kao kapetan gostiju odigrao cijeli susret.

Torino je 12.s 15 bodova,a Sassuolo 14. s 11.