HRVATSKI NAPADAČ ZABIO ZA POBJEDU U GRČKOM DERBIJU: / Livaja osigurao AEK-u tri nova boda u utakmici s tri crvena kartona

Hrvatski napadač Marko Livaja bio je jedini strijelac derbi-utakmice 10. kola grčkog nogometnog prvenstva u kojem je AEK s 1-0 bio bolji od PAOK-a.

5.11.2017.
22:00
PIXSELL

Ligaški prvijenac je Livaja postigao uklizavanjem na ubacivanje s desne strane u 25. minuti u trenucima dok je njegov suigrač Araujo već otuširan mogao gledati nastavak ogleda u kojem je isključen u osmoj minuti. Snage na terenu izjednačene su isključenjem Zambrana u 35., a pred sam kraj utakmice isključen je PAOK-ov Biseswar.

Pobjedom je AEK stigao do drugog mjesta ljestvice, na treće potisnuvši baš nedjeljnog suparnika. Bodovno su izjednačeni s vodećim Atromitosom.