ODRAĐENO S LAKOĆOM / Hrvati obilježili pobjedu Rangersa: Čolak u ulozi asistenta, Barišić odradio cijeli susret u visokom slavlju

Rangersi su slavili 3:1 protiv Kilmarnocka

4.3.2023.
19:47

Hrvatski nogometni reprezentativac Borna Barišić odigrao je čitav susret za Rangers u 3-1 (3-0) domaćoj pobjedi protiv Kilmarnocka u susretu 28. kola škotskog prvenstva, dok je Antonio Mirko Čolak igrao do 83. minute i bio asistent za drugi gol domaćina.

OVO JE NJIHOVA GODINA /

Arsenal se čudesno vratio 'iz bunara' i stigao do bitne pobjede: Chelsea slavio nakon gotovo dva mjeseca

Čolak je u 25. minuti dodao Sakali za 2-0, dok je prvi pogodak postigao Goldson u 6. minuti. Na 3-0 povisio je Tavernier u 45. iz kaznenog udarca, dok je poraz gostiju ublažio Dorsett u 60. minuti.

Drugi Rangers sada ima 67 bodova, šest manje uz utakmicu više od vodećeg Celtica koji u nedjelju gostuje kod Saint Mirrena. Kilmarnock je 11. sa 24 boda.

Marijan Čabraja odigrao je čitav susret za Hibernian u 4-1 (2-1) gostujućoj pobjedi protiv Livingstona. Hibernian je četvrti sa 40 bodova, a Livingston sedmi sa 35.