HOFFENHAIM IZGUBIO OD WERDERA: / Kramarić pogodio vratnicu

Iz Bundeslige ispali Hannover i Nürnberg

11.5.2019.
18:39

Hoffenheim je u subotu popodne na svom terenu izgubio od Werdera sa 0-1, a hrvatski nogometni reprezentativac Andrej Kramarić je u 38. minuti pogodio vratnicu, a u 81. njegov pokušaj obranio je vratar gostiju.

Unatoč porazu Hoffenheim još uvijek ima šanse izboriti Europsku ligu sljedeće sezone, kao i Wolfsburg Josipa Brekala koji je izgubio od Stuttgarta sa 0-3. Vatreni je igrao za Wolfsburg od 75. minute, dok je Borna Sosa ostao na klupi Stuttgarta. Branič Tin Jedvaj bio je na klupi Bayera iz Leverkusena, koji je protiv Schalkea odigrao 1-1.

LEIPZIG - BAYERN 0-0: /

Kovač propustio prvu meč loptu, luda utakmica na Westfalenu; rasplet je u zadnjem kolu

Iz Bundeslige su ispali Hannover i Nürnberg, dok će Stuttgart ići u doigravanje za opstanak.

REZULTATI: Hoffenheim 0 Werder 1 Eggestein (39) - - - Borussia Dortmund 3 Pulišić (41), Delaney (53), Götze (90+2) Fortuna Dusseldorf 2 Fink (47), Kownacki (90+5) - - - Bayer Leverkusen 1 Havertz (31) Schalke 1 G. Burgstaller (47) - - - Leipzig 0 Bayern 0 - - - Stuttgart 3 Castro (45+1), Donis (55), Didavi (83) Wolfsburg 0 - - - Augsburg 3 Hahn (10), M. Gregoritsch (50-pen, 70) Hertha 4 Plattenhardt (47), Grujić (66), Kalou (75, 90+3-pen) - - - Hannover 3 Waldemar (38), Bebou (51), Walace (81) Freiburg 0 - - - Nuernberg 0 Borussia Mönchengladbach 4 Drmić (56), Mühl (63-ag), T. Hazard (65), Zakar