Hajdukovci nisu oduševljeni: 'Majko moja mila. Očaj živi, pa što je ovo...'

Gattusov Hajduk nije oduševio navijače

4.8.2024.
23:15
Sime Zelic/PIXSELL

Hajduk je otvorio sezonu u HNL-u teško izborenom pobjedom protiv Slaven Belupa 2:1 na Poljudu, a u toj utakmici je za Bijele debitirao legendarni Ivan Rakitić.

RAKITIĆ DEBITIRAO ZA BIJELE /

Hajduk u drami na krcatom Poljudu srušio Slaven i pobjedom otvorio sezonu u HNL-u

Svi su pogoci postignuti u prvom poluvremenu. Golove su za Hajduk dali Marko Livaja iz jedanaesterca u 18. minuti te novo pojačanje Abdoulie Sanyang u 37. minuti, dok je na drugoj strani jedino poentirao Matej Šakota u nadoknadi prvog poluvremena.

Više od 30.000 gledatelja skupilo se na Poljudu kako bi svjedočilo početku nove domaće sezone, a ujedno su navijači Hajduka od prve minute na terenu mogli vidjeti tri velike splitske zvijezde, Ivana Perišića, Ivana Rakitića i Marka Livaju.

Hajduk protiv Slavena nije oduševio nastupom, čega su svojesni i navijači, čije komentare s društvenih mreža prenosimo u nastavku:

"Rezultat puno bolji od igre.Osim par bljeskova Bambe i Pukštasa, sve je ovo sporo i jalovo."

"Sad bar znamo kakve utakmice možemo očekivati ove sezone.Dosadne,borbene i bez uživanja u ljepoti uz drhtanje do zadnje minute."