ZABORAVLJENI HRVATSKI SUPERTALENT KONAČNO ZABIO: / Nakon deset mjeseci hladnokrvno pogodio za pobjedu Bordeauxa

Bašić je pretrčao cijeli teren i na asistenciju Josha Maje hladnokrvno pogodio za pobjedu Žirondinaca

3.1.2020.
23:27

Hrvatski veznjak Toma Bašić bio je strijelac za Bordeaux u 2:0 domaćoj pobjedi protiv drugoligaša Le Mansa kojom se njegov klub plasirao u šesnaestinu finala Francuskog nogometnog kupa.

Bašić, koji je odigrao čitavu utakmicu, potvrdio je prolazak svoje momčadi u sljedeću fazu natjecanja pogotkom za 2:0 iz protunapada u četvrtoj minuti sudačke nadoknade.

[VIDEO] ZLATAN BRILJIRAO U POVRATNIČKOM NASTUPU: /

Zabio i asistirao u samo 45 minuta igre

Bašić je pretrčao cijeli teren i na asistenciju Josha Maje hladnokrvno pogodio za pobjedu Žirondinaca. Bio je to Bašićev prvi gol za Bordeaux nakon deset mjeseci posta. Bašić je član Bordeauxa već drugu sezonu. Donedavni član mlade hrvatske reprezentacije iz Hajduka je prešao u francuski klub za 3,5 milijuna eura, no nije se pretjerano naigrao. U 35 utakmica, u kojima je najčešće dobivao "mrvice" minutaže kad bi ušao s klupe, uspio je zabiti svega četiri pogotka.