GLAVOBOLJA ZA LEKU / Niti Hajduk nije slavio u pripremnoj utakmici: Vlastita filijala uskratila im pobjedu

Sutra će u prijepodnevnim satima imati generalnu probu protiv Bjeličinog Trabzonspora

7.7.2023.
19:38
Luka Stanzl/Pixsell

Hrvatski nogometni doprvak Hajduk u pripremnoj je prijateljskoj utakmici protiv svog kluba partnera, slovenskog prvoligaša kalcer Radomlja odigrao 1-1 (0-0).

JE LI TO BOMBA KOJU ČEKAJU? /

Leko ima veliku želju: Hajduk dovodi igrača koji ima iskustvo igranja u Ligi prvaka i Premier ligi?

Radomlje je povelo golom Kukovca u 48. minuti, a poravnao je Filip Čuič, igrač koji je prošle sezone igrao na posudbi upravo u Radomlju, u 61. minuti.

Hajduk će prvu službenu utakmicu u novoj sezoni odigrati već za osam dana kada će u Maksimiru gostovati kod Dinama u Superkupu, da bi 21. srpnja još jednom gostovao kod Dinama u 1. kolu HNL-a.