PRVI PUT / Gvardiol iznenadio reakcijom na kritike, nitko nije očekivao ovakav odgovor

Nakon sjajnog derbija, mnogi su prozvali Gvardiola i ukazali na neke njegove nelogične poteze za vrijeme utakmice

14.11.2023.
8:50

U posljednjoj utakmici 12. kola engleskog nogometnog prvenstva Chelsea i Manchester City su na Stamford Bridgeu igrali 4-4 (2-2).

JOŠKO NA UDARU /

'Guardiola ne može biti zadovoljan svojim braničem. Gvardiol mora biti bolji'

Bio je to susret pun preokreta igran po jakoj kiši u kojem je aktualni prvak bio bliže pobjedi, ali je domaći sastav golom s bijele točke u sudačkoj nadoknadi spasio bod.

Joško Gvardiol odigrao je čitav susret za City kod kojega je Mateo Kovačić ušao u igru u 79. minuti i sudjelovao u akciji za četvrti gol.

Gvardiol odgovorio na kritike

Nakon sjajnog derbija, mnogi su prozvali Gvardiola i ukazali na neke njegove nelogične poteze za vrijeme utakmice. Najviše se izdvajala loša reakcija u 37. minuti nakon koje je londonska momčad povela 2:1.

Gvardiol je i nakon utakmice došao u središte javnosti i to zbog svog odgovora na kritike. Naime, na njegovoj službenoj stranici na Facebooku kratko je napisao "žao mi je" te stavio emoji slomljenog srca.

Englezi: Šteta je što misli da se treba ispričavati

Engleski mediji raspisali su se o ovakvoj reakciji hrvatskog braniča.

"Šteta je što Gvardiol misli da se treba ispričavati. Protiv Chelseaja možda i nije odigrao svoju najbolju utakmicu, ali za isprikom nema potrebe. Svakom se igraču može dogoditi takva utakmice. To je jednostavno dio igre.

Nije da je zaradio nepotrebno isključenje ili napravio neku smiješnu pogrešku, a to što mu je ovo prva takva utakmica otkako je u Cityju zapravo je dobra stvar. Prije ove utakmice bio je izvrstan na lijevoj strani u obrani i stekao je dovoljno kredita", zaključuje se.

Svjetsko rukometno prvenstvo za žene ekskluzivno od 29. studenoga gledajte na VOYO