MAN CITY - LIVERPOOL 1-1 / Građani poveli u 27., Redsi se spasili u 80.: Gvardiol derbi pogledao s klupe, Kovačić nije bio u kadru zbog ozljede

Iako je City i u nastavku stalno prijetio povećanjem vodstva do njega nije stigao, a Liverpool je to kaznio izjednačujući pogotkom Alexander-Arnolda

25.11.2023.
15:53

U prvoj utakmici 13. kola engleskog nogometnog prvenstva vodeći Manchester City i drugi Liverpool su igrali 1-1 (1-0). Bila je ovo prva utakmica subotnjeg dijela programa u najjačoj i najbogatijoj nacionalnoj nogometnoj ligi na svijetu - Premier ligi.

PREKRŠIO PRAVILO /

Zvijezda Liverpoola neće biti kažnjena zbog poruke na majici ispod dresa

Hrvatsku žensku rukometnu reprezentaciju na SP-u gledajte ekskluzivno samo na Voyo. Prvenstvo u Švedskoj, Danskoj i Norveškoj počinje 29. studenog i trajat će do 17. prosinca. Budite uz Kraljice šoka

City je svoju bolju igru okrunio vodećim golom Haalanda (27) sredinom prvog poluvremena, udarac Norvežanina sa 15-ak metara bio je prejak za Allisona usprkos tomu što je brazilski vratar uspio dotaknuti loptu vršcima prstiju.

Iako je City i u nastavku stalno prijetio povećanjem vodstva do njega nije stigao, a Liverpool je to kaznio izjednačujući pogotkom Alexander-Arnolda (80) koji je preciznim udarcem s ruba kaznenog prostora pogodio sam donji desni kut nemoćnog Edersona.

Joško Gvardiol ostao je na klupi Cityja kod kojega u sastavu zbog ozljede nije bilo Matea Kovačića.

Vodeći City sada ima 29 bodova, a drugi Liverpool 28. To otvara priliku trećem Arsenalu, koji je na 27 bodova, da pobjedom na gostovanju kod Brentforda kasnije u subotu preuzme vrh.