BRAVO, MAJSTORE / Golman Irana na Svjetskom prvenstvu zabio golčinu nakon koje su svi zanijemili

Krenuo je Mirjalili u 28. minuti od svog gola, primio loptu na prsa, tehnicirao 11 puta dok se kretao prema suparničkom golu, a onda zakucao volejčinom

21.2.2024.
12:14
Screenshot/X

Svjetsko prvenstvo u nogometu na pijesku održava se u Dubaiju u razdoblju od 15. do 25. veljače i kao puno puta do sada obiluje odličnim potezima.

SERIE A /

Pogledajte 'golčinu' Niksija, Torino 'razbio' Napoli: Milan rutinski slavio, Lazio se provukao

SERIE A /

U utakmici trećeg kola skupine B Iran je svladao Tahiti 5:3 i tako grupnu fazu natjecanja završio kao prvi u skupini ispred Tahitija, koji se također kvalificirao dalje, Argentine i Španjolske koje ispadaju. Od ukupno osam golova teško je izabrati najljepši, no gol jednog od golmana Irana, Seyeda Mirjalilija posebno se istaknuo.

Krenuo je Mirjalili u 28. minuti od svog gola, primio loptu na prsa, tehnicirao 11 puta dok se kretao prema suparničkom golu, a onda volejčinom zakucao za 2:2. Na golu Irana Mirjalili se izmjenjivao s Behzadpourom koji je na utakmici zabio dva gola, također odlična i na kraju je on proglašen igračem utakmice.

Sve golove sa susreta obavezno pogledajte OVDJE jer vrijedi pogledati i golčine škaricama igrača Tahitija.

Iran će u četvrtfinalu igrati protiv domaćina Ujedinjenih Arapskih Emirata, a ostali parovi su Brazil - Japan, Italija - Tahiti te Bjelorusija - Portugal.

Hrvatska u Rumunjskoj može napraviti veliki korak prema prvom mjestu! Dvoboj 28. veljače pratite na Voyo.