NASTAVLJA ODUŠEVLJAVATI / Hrvatski reprezentativac zabio gol pa imao i dvije asistencije u pobjedi Malmoa

25.9.2021.
20:00

Hrvatski reprezentativni napadač Antonio-Mirko Čolak bio je strijelac jednog i asistent za dva gola u 5-1 (2-1) domaćoj pobedi Malmoa protiv Orebra u susretu 21. kola švedskog nogometnog prvenstva.

Čolak je doveo svoju momčad u vodstvo od 2-1 u 45. minuti, da bi asistirao Naliću i Bergetu za četvrti i peti gol Malmoa u 69., odnosno 75. minuti.

HRVATSKI HIT NAPADAČ NAJBOLJI JE STRIJELAC LIGE PRVAKA /

Čolak nije mogao zadržati emocije: 'Cijeli život sam sanjao o ovome, ludo je, plačem...'

Deveti prvenstveni pogodak Čolaka

Bio je ovo deveti prvenstveni pogodak Čolaka ove sezone, a naš je napadač igrao do 88. minute.

Ovom pobjedom Malmo se bodovno izjednačio s Djurgardenom i AIK-om iz Stockholma na vrhu ljestvice, sva tri sastava imaju po 41 bod, ali Malmo je odigrao susret više, dok je Orebro pretposljednji, 15. sa 16 bodova.