PROBUDIO SE NIKSI / Gledaju li ovo u West Hamu? Vlašić je ponovno zabio za Torino, pogledajte majstoriju Vatrenog

Nikola Vlašić postigao je pogodak u dvije utakmice za redom

22:52

Nikola Vlašić ovog je ljeta West Ham zamijenio Torinom i tako stigao kod Ivan Jurića koji vodi talijanskog prvoligaša. Vlašić je stigao na posudbu uz mogućnost otkupa, a u svojim je prvim nastupima pokazao o kakvom se igraču radi.

TO JE TAJ UTJECAJ HRVATA /

Perišić je toliko zaludio Tottenham da traže njegovu verziju broj dva: Novo pojačanje stiže u posljednji trenutak?

Prošlo kolo je postigao svoj prvi pogodak u novom dresu, a sada je to ponovio i u četvrtom kolu Serije A. Njegov Torino gostovao je kod Atalante i nije se dobro proveo, ali je hrvatski reprezentativac odigrao sjajnu utakmicu.

Atalanta je povela 2:0 pogocima Koopmeinersa, a onda je naš veznjak smanjio prednost u 77. minuti susreta.

Majstorski pogodak

Vlašić je sjajno pogodio lijevom nogom u vratarev daljnji kut nakon što ga je Pellegri sjajno proigrao. Vlašiću je to drugi pogodak otkako je stigao u Italiju, što je već sada više nego što je zabio protekle sezone u Engleskoj. Za West Ham je odigrao 36 utakmica i postigao je svega jedan pogodak.

Ipak, sedam minuta nakon njegovog pogotka, Koopmeiners je postigao svoj treći pogodak iz kaznenog udarca, čime je Atalanta osigurala pobjedu.