DRŽE KORAK S REALOM / Girona se odbija predati: Hit lige vratio se u utrku za naslov prvaka

26.2.2024.
23:02

Girona je u 26. kolu La Lige svaldala Rayo Vallecano 2:0 te se vratila na drugo mjesto na tablici sa samo šest bodova zaostatka za vodećim Realom.

DVA GOLMANA NE BI OBRANILA /

Pogledajte golčinu Modrića kojom je spasio Real novog kiksa!

Poveli su domaćini golom Tsigankova u 52., a konačnih 2:0 postavio je Savio u prvoj minuti sudačke nadoknade. Gosti su ostali s igračem manje u 76. minuti kada je Chavaria dobio drugi žuti karton.

Upravo je Rayo bio taj koji je Realu otkinuo bod u prošlom kolu, a Girona je sada protiv tog protivnika pobjedom poručila kako 12 kola prije kraja ništa još nije odlučeno.

Girona u sljedećem kolu gostuje kod Mallorce, a Rayo će dočekati Cadiz.

Hrvatska ženska rukometna reprezentacija u dvije utakmice protiv Rumunjske može napraviti veliki korak prema prvom mjestu. Dvoboje 28. veljače i 3. ožujka pratite na Voyo.