DVA GOLMANA NE BI OBRANILA / Pogledajte golčinu Modrića kojom je spasio Real novog kiksa!

Kapetan hrvatske reprezentacije je u 81. minuti zabio sjajan pogodak

25.2.2024.
22:50

Real Madrid je ugostio Sevillu, te joj nikako nije mogao postići pogodak, sve dok Carlo Ancelotti na teren nije u 75. minuti poslao Luku Modrića.

GOLČINU MODRIĆA POGLEDAJTE OVDJE.

Kapetan hrvatske reprezentacije je u 81. minuti zabio sjajan pogodak za vodstvo 1:0 Real Madrida protiv Seville.

Bio je to njegov drugi ligaški gol ove sezone nakon što je u prosincu zabio u 4-1 pobjedi protiv Villarreala.

Utakmica na Santiago Bernabeu je bila posebna za kapetana Seville Sergia Ramosa koji je prilikom predstavljanja dobio ovacije punog stadiona.

Jedan od najvažnijih igrača u novijoj povijesti Real Madrida vratio se na Bernabeu. Bilo je to prvi put nakon 1.456 dana da je Ramos kročio na stadion na kojem je ostavio duboki trag. Tri godine, 11 mjeseci i 24 dana prošlo je od njegovog zadnjeg nastupa na Bernabeu. Bio je to 1. ožujka 2020. u "El Clasicu" protiv Barcelone.

Ramos je u dresu "Kraljevskog kluba" proveo čak 16 godina upisavši 671 utakmicu, a kao stoper je zabio 101 gol. U dresu Reala osvojio je 22 trofeja pri čemu četiri Lige prvaka, pet naslova španjolskog prvaka…

Hrvatska ženska rukometna reprezentacija u dvije utakmice protiv Rumunjske može napraviti veliki korak prema prvom mjestu. Dvoboje 28. veljače i 3. ožujka pratite na Voyo.