ČARI KUPA / Ludi preokret Badelja i 'škvadre' za osminu finala: Za izbacivanje drugoligaša trebali su im produžeci

Teže od očekivanog

1.11.2023.
17:50

Nogometaši Genoe izborili su prolaz u osminu finala talijanskog Kupa nakon što su na domaćem terenu, nakon produžetaka, svladali Reggianu 2-1.

BOGATI I SIROMAŠNI /

'Najposebniji derbi' neće se igrati ni sljedeće sezone: Na svjetionik stižu novi stražari predvođeni hrvatskom posadom

Teško je prvoligaš Genoa prošao među šesnaest najboljih i izborio gostujući dvoboj kod Lazija. Drugoligaš Reggiana čak je i povela u 37. minuti golom Muhameda Djamance, dok je izjednačenje uslijedilo u 53. minuti kada je Haps zatresao gostujuću mrežu.

Nakon 90 minuta rezultat je bio 1-1, a gol vrijedan prolaska postigao je Islanđanin Gudmundsson u 99. minuti. Hrvatski nogometaš Milan Badelj za Genou je u igru ušao početkom drugog poluvremena.

Voyo donosi borilačke spektakle svakog mjeseca. 4.studeni - FNC 13 - Beograd. Prosinac - FNC 14 - Sarajevo. Svaki mjesec BKFC event na Voyo

FNC 4. studenoga stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi Voyo