VELIKO IZNENAĐENJE / Loše stižu nam iz Belgije, Genk u dramatičnoj završnici bacio Dinamo u velike probleme

Momčad Davida Moyesa do ove je utakmice imala savršen omjer te su skupili maksimalan broj bodova

4.11.2021.
20:30

Loše vijesti za Dinamo stižu nam iz Belgije. Genk i West Ham remizirali su rezultatom 2:2 te se tako neočekivano pogoršala Dinamova situacija u grupi.

Na poluvremenu je rezultat bio 1:0 za belgijsku momčad, no Englezi su došli do velikog preokreta, samo da bi na kraju autogolom Genk poravnao.

Napeta utakmica

Prvi pogodak na utakmici zabio je Paintsil u petoj minuti susreta. Inače, ovo je tek prvi gol koji je West Ham primio u Europskoj ligi ove sezone. Izjednačio je Benrahma u 59. minuti, a isti igrač zabio je za preokret u 82. minuti utakmice.

Tragičar je za West Ham bio Tomaš Souček, koji je u samoj završnici zabio autogol te tako poravnao rezultat na 2:2. Nikola Vlašić zbog ozljede nije nastupio u ovoj utakmici.

PLAVA BAJKA /

Veličanstveni Dinamo razbio Rapid u maksimirskom grotlu: Boysi ludo i nezaboravno proslavili 35. rođendan

Momčad Davida Moyesa do ove je utakmice imala savršen omjer, a sad imaju 10 bodova iz četiri utakmice. Genk je ovim remijem stigao na drugo mjesto na ljestvici uoči utakmice Dinama i Rapida. Dinamo i Rapid su iza njih s tri boda i njihova će utakmica uvelike odlučivati o poretku na ljestvici.