GRADSKI VRT SRETAN JE STADION ZA IVANA PERIŠIĆA: / Ima neka tajna veza između Omišanina i Slavonije

Gradski vrt sretan je za Ivana Perišića

8.6.2019.
17:11
PIXSELL

Gradski vrt sretan je za Ivana Perišića. Omišaninu Slavonija odgovara, pa je u subotu protiv Walesa odigrao odličnu utakmicu, kumovao prvom golu Vatrenih, u 48. zabio i drugi za 2:0 Vatrenih na uzavrelom Gradskom vrtu. Rezultat je smanjio Brooks u 77. minuti. Za Perišića je to bio već sedmi pogodak u Osijeku, gdje se očito osjeća kao kod kuće.

Tako se Osijek i Ivan Perišić vole javno. Leži mu osječki travnjak, kamo sreće da mu svaki travnjak tako leži. U dvoboju E kvalifikacijske skupine EURA 2020 u Osijeku su nogometaši Hrvatske slavili protiv Walesa s 2-1 (1-0) i zasjeli na čelo ljestvice. Hrvatska je povela autogolom Alexandera Lawrencea u 17. minuti nakon ubačaja Ivana Perišića, koji je zabio za 2:0 u 48. minuti. U 77. minuti David Brooks, uz pomoć Domagoja Vide, postiže gol za Velšane. U ovoj skupini večeras igraju Azerbajdžan i Mađarska.

KOLINDA PRATILA VRUĆU UTAKMICU VATRENIH U GRADSKOM VRTU: I Šuker je bio na tribinama

Hrvatska vodi na ljestvici sa šest bodova, dok Wales, Mađarska i Slovačka imaju po tri boda, a Azerbajdžan je bez bodova.