FERNANDO TORRES NAPOKON ZABIO I SVLADAO ANDRESA INIESTU: / Dvoboj španjolskih legendi u Japanu otišao na stranu napadača

Postignuti pogodak Torresov je prvi u Japanu

22.8.2018.
14:27
Screenshot

Nekoć ubojiti napadač španjolske nogometne reprezentacije Fernando Torres napokon je dočekao trenutak da svoje ime upiše među strijelce i u japanskom nogometu. U susretu u kojem je ulog bila borba za četvrtfinale tamošnjeg Kupa dvostruki europski prvak, svjetski prvak, osvajač Lige prvaka i Europske lige zabio je posljednji gol u 3-0 pobjedi svog kluba Sagan Tosu protiv Vissel Kobea za koji nastupa Andres Iniesta.

Napokon zabio

Precizan je Torres bio u 85. minuti susreta nakon što je desnom nogom nanišanio lijevi donji kut golmana suparničke momčadi.

Od dolaska u Japan sredinom srpnja Torres je nastupio u sedam ligaških utakmica svoje momčadi. Posljednje četiri odigrao je u punoj minutaži. Postignuti pogodak njegov je prvi u Japanu.