BAŠ IM SE OTVORILO / Fantastično izdanje svjetskih prvaka: Argentina već do poluvremena zabila pet komada, Messijev hat-trick za 17 minuta

Argentina je slavila i u drugoj prijateljskoj utakmici kao svjetski prvak

29.3.2023.
9:19
Igor Kralj/PIXSELL

Argentina je prije nekoliko dana s 2-0 bila bolja od Paname, a ovog puta su bili još uvjerljiviji te su u Santiago del Esteru sa čak 7-0 pobijedili Curacao.

JASNA PORUKA /

Prosinečki Turcima objasnio zašto su izgubili: 'Niste imali sreće, a nedostaje vam nešto po čemu je Hrvatska prepoznatljiva'

Sve je već bilo gotovo u prvih 45 minuta nakon kojih su Gauči imali 5-0. Gosti su se držali 20 minuta, a onda je pogodio Messi. Bio mu je to jubilarni 100. gol u dresu reprezentacija.

Samo tri minute kasnije Gonzalez je zabio za 2-0. U 33. Messi je bio strijelac za 3:0, da bi u 35. Fernandez pogodio za 4-0.

Messi je hat-trick kompletirao u 37. minuti golom za 5-0.

U nastavku smo vidjeli još dva gola, Di Maria je zabio u 78., a konačnih 7-0 postavio je Montiel u 87. minuti.