KRALJ MADRIDA / Najpoznatiji stručnjak za transfere usred noći objavio vijest koju su svi čekali: 'Luka Modrić je potpisao. Sve je gotovo'

Luka Modrić tako će i iduće godine imait važnu ulogu u redovima europskog prvaka

29.5.2022.
6:50

Nogometaši madridskog Reala osvojili su novi pehar pobjednika Lige prvaka. U finalnom susretu odigranom na Stade de Franceu Madriđani su pobijedili Liverpool 1-0 (0-0).

KOJI JE TO KRALJ /

E, zato je Modrić uistinu poseban! Pogledajte što je naš Luka napravio prije nego što je podigao pehar Lige prvaka

Finale je odlučio Vinicius Junior, njegov pogodak u 59. minuti, ali se može reći kako je pravi heroj Reala bio nesavladivi vratar Thibaut Courtois koji je zaustavio brojne odlične šanse Liverpoolovih igrača. Real je time osvojio četrnaesti naslov pobjednika u Ligi prvaka (Kupa prvaka).

A U samoj završnici se utakmica potpuno otvorila. Liverpool je nasrtao, Realu se otvaralo sve više prostora na drugoj strani, no do kraja se rezultat više nije mijenjao. Time je moglo početi veliko slavlje madridskog kluba pa tako, između ostalih, i hrvatskog nogometaša Luke Modrića koji je igrao do 90. minute, a ovim je proslavio petu titulu pobjednika Lige prvaka u dresu Reala.