DAN NAKON UTAKMICE / Dva ključna igrača Dinama zbog ozljeda nisu uspjela završiti utakmicu s Omonijom, evo u kakvom su stanju

Dinamo je svladao u utorak na Maksimiru u prvoj utakmici 2. pretkola Lige prvaka ciparsku Omoniju s 2-0 (0-0)

21.7.2021.
14:57
Matija Habljak/PIXSELL

Nogometaši Dinama stekli su dva gola prednosti za uzvrat u Nikoziji, pobijedivši u utorak na Maksimiru u prvoj utakmici 2. pretkola Lige prvaka ciparsku Omoniju s 2-0 (0-0).

BITKA ZA LIGU PRVAKA /

Prvi kadrovi iz Maksimira, navijači okupirali tribine, a pogledajte i tko sve bodri Modre iz svečane lože

Vodeći pogodak za Dinamo postigao je Lovro Majer u 65. minuti, a u 81. minuti je na njegov ubačaj za 2-0 glavom pogodio Kristijan Jakić. Uzvratni dvoboj je na rasporedu za tjedan dana, 27. srpnja.

Dinamo je pred kraj prvog poluvremena ostao bez kapetana Arijana Ademija koji se u jednom duelu na sredini igrališta uhvatio za desni kvadriceps i morao je biti iznijet s terena.

Arijan Ademi

No, tu nije bio kraj lošim vijestima za trenera Dinama Damira Krznara jer je u 60. minuti igrač Omoinije ušao čvrsto u Luku Ivanušeca i hokejaškim 'bodičekom' ga složio na travnjak. Ni nakon nekoliko minuta ukazivanja pomoći Ivanušec nije ustao, već je na nosilima odvezen s terena.

Dobre vijesti

"Ivanušec je dobro, ali Ademija dosta boli kvadriceps, ipak, nadamo se da će sve biti u redu", kazao je Krznar nakon susreta o ozlijeđenom dvojcu, a dan nakon utakmice Sportske novosti otkrivaju kakvo je točno nijhovo stanje.

S Ivanušecom je sve u redu, on je prilikom duela ostao bez zraka, i bit će spreman za uzvratnu utakmicu, a Ademi se podvrgnuo dijagnostičkim pretragama i situacija je obećavajuća jer se u sada osjeća puno bolje nego jučer.