LIGA KUP / Manchester United i Newcastle u polufinalu Liga kupa

U srijedu će igrati Nottingham Forest - Wolverhampton Wanderers i Southampton - Manchester City.

10.1.2023.
23:15

Nogometaši Manchester Uniteda i Newcastlea plasirali su se danas u polufinale engleskog Liga kupa, "crveni vragovi" u četvrtfinalu su na svom Old Traffordu svladali trećeligaša Charlton Athletic sa 3-0 (1-0), dok su "svrake" također kao domaćini nadigrale Leicester City sa 2-0 (0-0).

SPREMNA VELIKA RAZMJENA /

Manchester United pronašao napadača: Zamjena za Ronalda je čovjek koji je jako naljutio Messija

Prvi gol za Manchester United postigao je Antony u 21. minuti, a pobjedu je potvrdio Rashford s dva gola u završnici, u 90. i četvrtoj minuti nadoknade, dok je Newcastle do pobjede stigao pogocima u drugom poluvremenu koje su postigli Burn u 60. i Joelinton u 72. minuti.

U preostala dva četvrtfinala u srijedu će igrati Nottingham Forest - Wolverhampton Wanderers i Southampton - Manchester City.