BAŠ NA ROĐENDAN / Drama u domu Bayernove zvijezde nakon slavlja protiv Barce: Policija na teren poslala pse tragače i helikopter

Thomas Muller imao je proslavu rođendana u dva čina: Prvi je bio sjajan, a drugi prava katastrofa

14.9.2022.
17:41

Bayern je u derbiju kola svladao Barcelonu s 2:0 na svojoj Allianz Areni. Veliki dan bio je za sada već legendu njemačkog velikana, Thomasa Mullera. Naime, dijete Bayerna slavio je 33. rođendan.

ŠTO SE TU DOGODILO? /

Incident s utakmice Bayerna i Barcelone koji je mnogima promakao. Pogledajte što je Lewandowski napravio bivšem suigraču iz Bayerna

Iako je slavlje bilo sjajno za vrijeme susreta, Muller se nije dobro proveo po povratku kući. Taman početkom drugog poluvremena oglasio se alarm te je policiji prijavljena provala u dom koji se nalazi svega 40-ak kilometara od Allianz Arene.

Najmanje dva provalnika pobjegla su kroz dvorište, a policija je na mjesto događaja stigla svega nekoliko minuta nakon prijave.

Policija je na terenu

Navodno se radi o velikoj šteti, čak šesteroznamenkastom iznosu, piše njemački Bild. Policija je poslala apel javnosti da se jave ako imaju bilo kakve informacije.

Policija je odmah aktivirala i dodatne službe. Na teren su izašli psi tragači, ali i helikopter, no do sada je istraga bila bezuspješna.

Inače, u skupini C Bayern München je kod kuće slavio protiv Barcelone s 2-0, a Bavarci su zabili dva gola u četiri minute preko Lucasa Hernandeza Leroya Sanea. Bio je to nesretan povratak u München za napadača Barce Roberta Lewandowskog, koji je napustio Bavarce u ljeto nakon osam godina u Muenchenu. Barcelona je bila dominantna 50 minuta, ali nije iskoristila prilike - Lewandowski je dva puta bio u šansi, a Pedri Gavi također su propustili zlatne prilike.