DIVLJAČKI ISPAD ZBOG KOJEG BI MOGAO GADNO NADRAPATI: / Ibrahimović popio izravni crveni karton zbog napada na suca

Zlatan Ibrahimović je u 60. minuti dobio izravni crveni karton

10.4.2021.
21:17

Milan je u gostima pobijedio Parmu 3:1 u susretu 30. kola talijanskog prvenstva, i to golovima Rebića, Kessieja i Rafaela Leaa. Momčad Stefana Piolija povela je već u 8. minuti krasnim golom Ante Rebića kojemu je asistirao Ibrahimović, a na 2:0 povisio je Kessie u 44. minuti.

NOVA SPEKTAKULARNA GOLČINA REBIĆA: /

Pogledajte kako je snažnim udarcem u rašlje rasparao mrežu Parme

Zlatan Ibrahimović je u 60. minuti dobio izravni crveni karton. Šveđanin je ušao u raspravu sa sucem Marcom Di Bellom nakon što je dosudio prekršaj za Parmu na sredini terena. Nije poznato što je točno Ibrahimović rekao sucu, ali je on u jednom trenutku zastao i izvadio crveni karton, a Ibrahimović se čudio njegovoj odluci.

Taj trenutak možete pogledati OVDJE.

Zlatan je, navodno, uvrijedio suca, a ovo mu je bio drugi crveni karton u ovoj sezoni nakon što je dobio dva žuta kartona u kup utakmici protiv Intera. Ibrahimoviću je ovo bio osmi crveni karton u karijeri, a prvi u Serie A nakon 2012. godine.