DINAMOVI KRVNICI SE PROPISNO OSRAMOTILI U LIGI PRVAKA: / O tragikomičnim reakcijama njihovih igrača dugo će se pričati

Ferencvaroš je izgubio od Juventusa, ali poraz je mogao biti puno blaži da se Mađarima nije dogodio veliki kad koncentracije u završnici susreta

5.11.2020.
9:34

Juventus je u Budimpešti pobijedio Ferencvaroš s 4-1 u 3. kolu Lige prvaka i očekivano osvojio tri boda. Golove za torinsku "Staru damu" zabili su Alvaro Morata (7, 60), Paulo Dybala (72) i lasha Dvali (81-ag), dok je gol za mađarskog prvaka postigao Franck Boli u sudačkoj nadoknadi.

[FOTO, VIDEO] BORUSSIA OSVOJILA BRUGGE NA KRILIMA NEVJEROJATNOG 20-GODIŠNJAKA, LEIPZIG PREOKRENUO PSG: /

Ludnica u Ligi prvaka

Stara dama tako je očekivano osvojila tri boda, no poraz Ferencvaroša, koji se dobro držao većim dijelom utakmice, mogao je biti puno blaži da obrana mađarske ekipe nije neobjašnjivo kiksala u situacijama nakon kojih je Juve zabio za 3:1 i 4:1.

Neobjašnjivi kiksevi

Treći pogodak za Juventus pao je u 73. minuti kada vratar Ferencvaroša Denes Dibusz dobija povratnu loptu od svojeg stopera, no ona mu prelazi preko noge i stiže do Paola Dybale koji je posprema u prazan gol.

OVDJE pogledajte kako je to izgledalo.

Osam minuta kasnije Dibuz se ponovno "istaknuo" nakon što je opet loše reagirao na povratnu loptu i napucao je Dybalu u svojem kaznenom prostoru. Argentinac nakon toga smiruje loptu i dobro puca, ali Dibuz uspijev obraniti, nakon čega lopta odsjeda na prečki, no na nju natrčava stoper Ferencvaroša Lasha Dvali i postiže autogol.

Četvrti gol Juventusa pogledajte OVDJE.

Do kraja utakmice Ferencvaroš je postigao počasni pogodak. Zabio je Franck Boli u 90. minuti.