NIJE MU LAKO / Dinamov trener posuo se pepelom nakon najnovijeg šoka: 'Ovo je veliki kiks. Ne bježim od krivice, ali nema vremena za tugovanje...'

Dinamo nakon ispadanja iz Kupa očekuje utakmica s Hajdukom u prvenstvu

1.12.2021.
21:10
Matija Habljak/PIXSELL

Nogometaši Rijeke plasirali su se u polufinale Hrvatskog kupa svladavši kao gosti u četvrtfinalu na stadionu u Maksimiru branitelja naslova Dinamo sa 3-1 (2-0).

DINAMO NAKON DRAME ISPAO IZ KUPA /

Riječani šokirali Modre na Maksimiru i izborili polufinale, sjajni Labrović uništio snove dinamovcima

Riječani su veliku prednost ostvarili "blitzkriegom" od 27. do 30. minute kada su mrežu domaćih tresli Jorge Obregon i Josip Drmić, a u nastavku je za Dinamo smanjio Marko Tolić u 73. minuti, da bi Robert Murić u sedmoj minuti nadoknade pogodio praznu mrežu za potvrdu prolaska.

Trener Dinama Damir Krznar nakon ispadanja iz Kupa prznao je svoje greške i preuzeo odgovornost.

Damir Krznar

"Rijeka je zabila iz tri udarca na gol, a mi smo promašili pregršt prilika. Preuzimam isključivu krivicu za ovaj poraz i od toga ne bježim. Ovo je veliki kiks za nas jer Dinamo uvijek napada trofeje", priznao je pa se okrenuo velikom izazovu u sljedećoj utakmici, derbiju s Hajdukom:

"Nema vremena za tugovanje, moramo napraviti sve da se podignemo za nedjeljni derbi s Hajdukom.