OSVETA WEST HAMA / Dinamov suparnik u Europskoj ligi izbacio Man United iz Carabao kupa: Nikola Vlašić igrao na kultnom Old Traffordu

West Ham izbacio Man United iz Carabao kupa

22.9.2021.
23:09

"Osveta za West Ham United. Za Davida Moyesa prva pobjeda kao gostujućeg trenera u klubu koja ga je bez ceremonije smijenila nakon samo deset mjeseci", javlja britanski tabloid The Sun u srijedu navečer o slavlju Čekičara u 3. kolu Carabao kupa, Dinamovog suparnika u Europskoj ligi koji je demonstrirao moć i prošlog tjedna u Zagrebu, slavivši s 2-0 na otvaranju Europske lige u skupini H.

DRAMA U LONDONU /

United uzeo tri boda u Londonu; West Ham promašio penal za izjednačenje u sudačkoj nadoknadi, Vlašiću 67 minuta protiv Ronalda i ekipe

Lanzini zabio u 9.

Lanzini je zabio u 9. minuti susreta na Old Traffordu i šokirao domaće navijače a za West Ham igrao je i Nikola Vlašić od 69 minute. "Nakon pet polufinala i jednog finala barem su Red Devilsi pokucali na vrata", pišu Britanci.

Tuga na licima igrača Man Uniteda nakon ispadanja u 3. kolu Carabao kupa od West Hama na Old Traffordu.

"Sada su u ovosezonskom Carabao kupu, najlakšem za osvajanje, ispali već u 3. kolu. Moyesu pobjeda možda ne znači toliko koliko ga boli tri izgubljena boda protekle nedjelje", stoji u tekstu The Suna.

Dalje ide i Chelsea koji je pobijedio Aston Villu sa 4-3 boljim izvođenjem jedanaesteraca nakon što je utakmica završila 1-1.

Kova nije nastupio za Chelsea

Timo Werner je zabio za "Bluese" u 54. minuti, a izjednačio je Cameron Archer deset minuta kasnije. Prilikom izvođenja jedanaesteraca odlučili su promašaji Younga i Nakambe. Mateo Kovačić nije nastupio za londonski sastav.

Nakon izvođenja jedanaesteraca slavio je i Tottenham koji je porazio Wolverhamptona sa 3-2. Susret je završio 2-2 nakon što su Spursi poveli 2-0, a domaćin izjednačio.

Arsenal je sa 3-0 pobijedio Wimbledon, a strijelci su bili Lacazette (11), Rowe (77) i Nketiah (80).