MAT U TRI POTEZA / Pogledajte kako su se Modri 'narugali' s obranom Rapida i zabili za 2:1

4.11.2021.
21:45
Igor Kralj/PIXSELL

Vrlo zanimljivo bilo je prvo poluvrijeme utakmice Dinama i Rapida na Maksimiru. Već u osmoj minuti iznenađujuće su stigli do vodstva Austrijanci.

Dinamova obrana ispala je iz ravnoteže, a Ljubičić je proigrao Knasmullnera koji je zabio za vodstvo Rapida. Njegov pogodak možete pogledati OVDJE.

TRADICIJA BUNTA /

Bad Blue Boys priredili spektakl: Pogledajte veličanstvene kadrove, ovo je za naježiti se

Uslijedio je preokret

Nije dugo trajalo veselje gostiju. Već u 11. minuti odigrali su odliču akciju Mislav Oršić i Bruno Petković.
Oršić je bio asistent, a Petković strijelac. Odličnu akciju i pogodak Dinama možete pogledati OVDJE.

Petković je u 34. minuti bio pravi playmaker. Izvrsnu je loptu gurnuo za Bartola Franjića koji je probio po lijevoj strani te pronašao u sredini Komnena Andrića koji je zabio za 2:1. Odličnu akciju Dinama pogledajte OVDJE.