ČUDO NAVIJANJE / Dinamo objavio video s terena nakon hrabre utakmice: Ostatak stadiona je u tim trenucima već bio gotovo prazan...

Boysi navijali minutama nakon završetka utakmice

3.11.2022.
6:54
Marko Lukunić/Pixsell

Petnaest do dvadeset minuta trajalo je navijanje Bad Blue Boysa sinoć nakon utakmice njihovog Dinama i Chelseaja na Stamford Bridgeu. Posebno impresivno je bilo kad su igrači došli pred tribinu s najžešćim Dinamovim navijačima i počeli s njima navijati:

NAKLON DO PODA /

Bad Blue Boysi oduševili nogometnu Europu: Dijeli se snimka kolektivnog ludila na tribini; 'Uništavaju nas, ali treba im odati priznanje'

"Igrači odlaze, uprave prolaze, u dobru i u zlu, Sjever je uvijek tu". Dinamo je taj trenutak objavio i na svojoj službenoj Facebook stranici. OVDJE pogledajte kako je to izgledalo.

Ostatak stadiona je u tim trenucima već bio gotovo prazan, a Stamford Bridgeom odzvanjala je pjesma Dinamovih navijača.

Čudo se nije dogodilo te su se nogometaši Dinama, porazom u Londonu od Chelseaja 1-2 (1-2) u 6. kolu skupine E Lige prvaka, oprostili od ovosezonskih nastupa u Europi.

Dinamo je mogao biti treći na ljestvici i nastaviti s igranjem u Europskoj ligi jedino uz pobjedu kod Chelseaja te pobjedu Milana protiv RB Salzburga. Ovaj potonji uvjet se dogodio, Milan je doma pobijedio austrijskog prvaka 4-0, ali Dinamo nije kreirao čudo na kišnom Stamford Bridgeu te se oprostio od Europe.

Bruno Petković je u sedmoj minuti doveo Dinamo u vodstvo, ali je engleska momčad do kraja prvog dijela okrenula rezultat. Strijelci su bili Raheem Sterling u 18. i Denis Zakaria u 30. minuti.