SVI NA UZVRAT / Dinamo objavio cijene karata za Sevillu: Evo koliko će navijača biti na Maksimiru

Dinamo je u prvom susretu protiv Seville poražen rezultatom 3:1. Uzvrat je na rasporedu 24. veljače u 18:45 sati

19.2.2022.
18:09
Goran Stanzl/PIXSELL

U prvom susretu play-offa Europske lige nogometaši zagrebačkog Dinama su na stadionu Ramon Sanchez Pizjuan izgubili od Seville s 1-3.

SEVILLA - DINAMO 3-1 /

Nevjerojatan poraz Dinama: Rakitić zabio kontroverzni penal, pala tri gola u pet minuta; Jurić promašio nemoguće

Uzvrat je 24. veljače na stadionu Maksimir, a hrvatskog prvaka čeka težak posao protiv trenutno druge momčadi La Lige.

Sevilla je povela u 13. minuti golom Ivana Rakitića iz jedanaesterca koji je bio itekako sumnjiv. Izjednačio je Mislav Oršić u 41. minuti, a nažalost domaćin je do kraja poluvremena okrenuo rezultat s dva gola. Lucas Ocampos je u 44. zabio za 2-1, a dvije minute kasnije Anthony Martial je pogodio za 3-1.

Na Maksimiru može biti 40 posto ukupnog kapaciteta

Sada su iz Dinama objavili kada kreće prodaja karata za uzvrat sa Sevillom. Od 22. veljače, karte će biti puštene u prodaju. Susret se igra 24. veljače u 18:45 sati.

Ulaznice za sjever dolje, gore i jug koštat će 100 kuna, 150 kuna bit će one za zapad gore, dok je cijena za donji dio zapada 250 kuna. Južna tribina bit će otvorena za navijače Dinama, dok će Sevillini obožavatelji biti u jednom sektoru zapadnog dijela stadiona.

Na Maksimiru može biti popunjeno 40 posto ukupnog kapaciteta, što znači da bi Dinamo trebalo bodriti oko 11 tisuća gledatelja.