DEBAKL VODEĆE MOMČADI ŠPANJOLSKE LIGE: / Ispali iz kupa od trećeligaša, Hrvati ostali na klupi

Strijelac jedinoga gola bio je Adrian Jimenez još u 7. minuti, a momčad Diega Simeonea dokraja nije uspjela zabiti gol na terenu s umjetnom travom trećeligaša

6.1.2021.
20:58

Nogometaši trećeligaša Cornella iz Barcelone napravili su senzaciju izbacivši iz španjolskog Kupa Kralja vodeću momčad Primere Atletico Madrid.

Madrižani su u Barcelonu na utakmicu 4. kruga Kupa došli bez najboljih igrača i to platili porazom 1:0.

Strijelac jedinoga gola bio je Adrian Jimenez još u 7. minuti, a momčad Diega Simeonea dokraja nije uspjela zabiti gol na terenu s umjetnom travom trećeligaša. Od 65. minute ostali su i bez isključenoga Sanchesa, a najbolju priliku imao je Saul koji je pogodio vratnicu.

Na klupi Atletica ostali su vratar Ivo Grbić i Šime Vrsaljko.

Hrvatski reprezentativac Ante Budimir postigao je gol u pobjedi Osasune kod trećeligaša Olota (3:0). Budimir je zabio drugi gol na utakmici u 65. minuti, a sedam minuta kasnije je izašao iz igre.