DEBAKL MILANA NA DOMAĆEM TERENU: / Najlošija momčad Serije A slavila na San Siru i odgodila ispadanje iz lige

Milan je šesti s 54 boda, dva više od Atalante koja ima utakmicu manje. Benevento je zadnji s 17 bodova

21.4.2018.
22:57

U dvoboju 24. kola Talijanske lige posljednjeplasirani Benevento je na San Siru pobijedio Milan s 1-0 i zasad izbjegao ispadanje.

Milan je odigrao najlošiju utakmicu sezone, a Benevento je neočekivano došao do trijumfa.

U 29. minuti Pietro Iemmello je šokirao San Siro zabivši gol za Benevento iz jedine prave šanse gostiju. U 80. minuti isključen je branič gostiju Diabate, dok je Nikola Kalinić ušao u igru u 62. minuti.

Milan je šesti s 54 boda, dva više od Atalante koja ima utakmicu manje. Benevento je zadnji s 17 bodova i teško će zadržati prvoligaški status jer su do spasa udaljeni 11 bodova, a četiri su kola dokraja.