POTRES NA MAKSIMIRU / Damir Krznar više nije trener Dinama, dao je ostavku pa objasnio zašto se odlučio na taj potez

U posljednjih 11 utakmica upisao je četiri pobjede, četiri remija i tri poraza

1.12.2021.
22:15
Goran Stanzl/PIXSELL

Nakon utakmice četvrtfinala Hrvatskog nogometnog kupa protiv Rijeke, trener Damir Krznar podnio je ostavku na mjesto glavnog trenera prve momčadi Dinama, priopćio je klub u srijedu navečer.

TKO ĆE NASLIJEDITI KRZNARA? /

Dinamo pronašao privremeno rješenje, dobro poznato lice preuzima momčad

"O daljnjim potezima pravodobno ćemo obavijestiti javnost. Treneru Krznaru zahvaljujemo na uspjesima koje je prva momčad ostvarila u njegovom mandatu na klupi Dinama, na fantastičnoj pobjedi protiv Tottenhama, na povijesnom četvrtfinalu Europa lige i osvojenoj dvostrukoj kruni u sezoni 2020/21. te na osiguranom proljeću u Europi ove sezone", poruičili su iz Maksimirske 128.

Podsjetimo, nogometaši Rijeke plasirali su se u polufinale Hrvatskog kupa svladavši kao gosti u četvrtfinalu na stadionu u Maksimiru branitelja naslova Dinamo sa 3-1 (2-0).

Riječani su veliku prednost ostvarili "blitzkriegom" od 27. do 30. minute kada su mrežu domaćih tresli Jorge Obregon i Josip Drmić, a u nastavku je za Dinamo smanjio Marko Tolić u 73. minuti, da bi Robert Murić u sedmoj minuti nadoknade pogodio praznu mrežu za potvrdu prolaska.

Naslijedio Mamića

Nakon ovog i niza lošijih rezultata Krznar je podnio ostavku te je pojasnio zašto je to napravio što možete pogledati u videu.

Krznar je Dinamo preuzeo sredinom ožujka ove godine nakon što je Zoran Mamić, čiji je bio pomoćnik, morao otići zbog pravomoćne osuđujuće sudske presude te je vodio momčad u 3-0 pobjedi protiv Tottenham Hotspura u osmini finala Europske lige.