Pravilnik upotrebi kolačića

Crnoj seriji nema kraja: Borussia opet izgubila!

Navijači Borussije iz Dortmunda nikako da se probude iz noćne more. Njihov omiljeni klub upisao je još jedan kiks, kod kuće su poraženi od Augsburga s 1:0.

Pred 80.667 navijača tako su igrači Borussije doživjeli novu šamarčinu i nakon 19. odigranih kola ostali su na posljednjem mjestu na ljestvici. Sa samo 16 bodova uvjerljivo su posljednji.

Jedini gol na utakmici djelo je Raula Bobadille u 50. minuti, a domaćinu nije pomoglo da dođu barem do izjednačenja niti činjenica da su igrali gotovo 30 minuta s igračem više. Janker je u 64. isključen zbog profesionalnog prekršaja…

//cdn.playwire.com/bolt/js/embed.min.js

I dok Borussia i dalje tone, Olićev novi klub se diže. HSV je s 3:0 slavio kod Paderborna i pobjegao malo od zone ispadanja. Naš reprezentativac odigrao je 89 minuta, a strijelci su bili Van der Vaart, Jansen i Stieber.

Borussia Dortmund – Augsburg 0:1
Koln – Stuttgart 0:0
Hertha – Bayer 0:1
Hoffenheim – Werder 1:2
Paderborn – HSV 0:3