POGLEDAJTE GOLOVE / Nije trebalo dugo čekati na odgovor Ronalda Messiju: Cristiano u prvom poluvremenu zabio dva gola PSG-u

U Saudijskoj Arabiji igra se prijateljski susret između All-Star momčadi Al-Hilala i Al-Nassra te PSG-a

19.1.2023.
19:00

U prvom planu su dva nogometaša koja su obilježila posljednih 15-ak godina - Lionel Messi i Cristiano Ronaldo.

MESSI ZABIO /

Trenutak koji su svi čekali, vjerojatno posljednji međusobni ogled Cristiana i Messija: Pogledajte susret dva velikana

Argentinac je u PSG stigao prošlog ljeta te se ove sezone potpuno preporodio te je jedan od predvodnika Parižana, dok je Portugalac nedavno stigao u Saudijsku Arabiju nakon što je raskinuo ugovor s Manchester United.

Messi je bolje otvorio utakmicu i zabio već u trećoj minuti za PSG.

Ronaldo je odgovorio u 34. minuti kada je prvo izborio penal, a onda i sigurno zabio Keyloru Navasu.

Samo pet minuta kasnije branič Parižana Bernat dobio je crveni karton, a iako s igračem manje PSG je u 43. minuti stigao do novog vodstva preko Marquinosa. Ipak, do poluvremena Ronaldo je zabio za 2:2, što je bio rezultat kojim se otišlo na odmor.