NE BI SE SVI SLOŽILI / Cristiano Ronaldo se pohvalio fotografijom s najvećim u povijesti: 'On je baš kao i ja...'

Ronaldu su ovo bili 805., 806. i 807. gol u službenim utakmicama u karijeri, što u klupskom, što u reprezentativnom dresu

13.3.2022.
17:44

Portugalski napadač Cristiano Ronaldo je s tri gola koja je postigao u 3:2 domaćoj pobjedi Manchester Uniteda protiv Tottenhama u susretu 29. kola engleskog prvenstva postao nogometaš s najviše postignutih pogodaka u karijeri u povijesti.

Portugalac je zabijao u 12., 38. i 81. minuti. Za Spurse su golove dali Kane u 35. minuti te Maguire koji je postigao autogol u 72.

DRAMA U MANCHESTERU /

Tottenham se dva puta vraćao pa izgubio na Old Traffordu, Cristiano Ronaldo postao najbolji strijelac u povijesti?

Najveći svih vremena

Ronaldu su ovo bili 805., 806. i 807. gol u službenim utakmicama u karijeri, što u klupskom, što u reprezentativnom dresu čime je preskočio dosadašnjeg rekordera, austrijsko-češkog igrača Josefa Bicana koji je tijekom svoje karijere koja se protezala od 1931. do 1957. godine postigao 805 pogodaka. Ovako je Ronaldo postao najbolji strijelac svih vremena.

Titulom GOAT-a, odnosno najvećeg igrača u povijesti, poslužio se i sam Ronaldo. Nakon utakmice objavio je fotografiju s Tomom Bradyjem, odnedavno umirovljenim igračem američkog nogometa.

"Čast je i privilegija razmijeniti misli i ideje s još jednim GOAT-om."