CHIESA ZABIO DVA PUTA U RAZMAKU OD 14 MINUTA: / Ovako je Super Chiesa bacio grad Torino u trans; Velemajstorski potezi umjetnika

Junak Federico Chiesa zabio dva gola u 14. minuta u drugom dijelu

9.3.2021.
22:43

Super Chiesa! Upravo pišu na Twitteru nogometni pratitelji koji prate drugu utakmicu osmine finala Lige prvaka u Torinu između Juventusa i Porta. Federico Chiesa zabio je dva gola za Juve. Prvi u 49. minuti, kad je odlično pogodio nakon asistencije Ronalda. OVDJE pogledajte taj gol i akciju.

RONALDO NIJE ZABIO PORTU U DVIJE UTAKMICE: Triler u Torinu, CR7 se hvatao za glavu

Chiesa direktno umiješan u 5 golova Juvea u posljednjih 6 susreta

Drugi njegov pogodak za vodstvo Stare dame 2:1 došao je u 63. Junak Federico Chiesa je skočio na odličan dug centaršut i glavom zabio pod prečku. Chiesa je direktno umiješan u 5 golova Juvea u posljednjih 6 susreta. OVDJE pogledajte taj gol.