POKER U SERIE A / Ovo se ne viđa svaki dan, četiri gola fenomenalnog Argentinca u pola sata: Milanske momčadi pobjeđuju, rimske gube

U derbi utakmici sedmog kola talijanske Serie A nogometaši Milana su na domaćem terenu svladali Lazio 2-0 te su zasjeli na vrh ljestvice.

30.9.2023.
22:45

Nogometaši Intera pobijedili su Salernitanu u gostima 4-0 u susretu sedmog kola talijanske Serie A, čime su se opet vratili na vrh ljestvice.

VELIKA BORBA /

Bayern remizirao u velikom derbiju Bundeslige: Posuđeni Hrvat će sa svojim klubom zaustaviti dominaciju Bavaraca?

Gradski rivali Inter i Milan imaju jednaki broj bodova, dosad su pobijedili u šest od sedam utakmica, uz jedan poraz.

Mučio se Inter sat vremena protiv solidne Salernitane koju je uspio probiti tek u 62. minuti. Strijelac je bio Lautaro Martinez, koji je sedam minuta ranije ušao s klupe. No, treba istaknuti kako mu je sjajnu loptu poslao i asistirao mu Francuz Marcus Thuram.

Spektakularni KSW 87 ekskluzivno 14. listopada samo na stream platformi Voyo

Izjednačila je potom Salernitana, ali je VAR poništio njen pogodak zbog zaleđa, čime je domaćin bio i definitivno slomljen. Do kraja je nezadrživi Lautaro Martinez zabio nova tri gola čime je došao ukupno već do devet ligaških golova te je uvjerljivo prvi strijelac Serie A.

Cijelu utakmicu za Salernitanu je odradio hrvatski nogometaš Domagoj Bradarić.

Pobjeda Milana

Igrač utakmice bio je odlični Rafael Leao koji je u drugom poluvremenu dva puta probio svoju lijevu stranu te je oba puta asistirao za golove. U 60. minuti strijelac je bio Pulišić, koji je lijepo potegnuo poluvolej s deset metara, dok je sve zaključeno golom Okafora u 88. minuti za 2-0.

Hrvatski nogometaš Toma Bašić nije bio u konkurenciji za Lazio, koji kao i Roma stanuje u donjem dijelu ljestvice.

FNC 4. studenoga stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi Voyo.