TRAŽE TRENERA / Brazilci se još nisu oporavili od šoka protiv Vatrenih: Marokanci ih pobijedili na startu nove ere

Brazilci su bili bez ozlijeđenog Neymara, a vodio ih je privremeni izbornik Ramon Menezes, koji je nakon neuspjeha u Katru zamijenio Titea.

26.3.2023.
12:42

Nogometaši Maroka su u subotu u Tangieru u prijateljskoj utakmici pobijedili Brazil sa 2-1.

KAKO DALJE? /

Zlatko Dalić obratio se naciji nakon lošeg otvaranja kvalifikacija: 'Kramarić je trebao dodati, pucao je nerezonski lijevom nogom'

Marokanci su poveli u 29. minuti golom Sofiana Boufala, a Brazil je izjednačio u drugom poluvremenu u 67. minuti pogotkom Casemira. Marokanci su do pobjedničkog gola došli u 79. minuti a strijelac je bio Abdelhamid Sabiri.

Ovim porazom produbljeni su problemi brazilske reprezentacije koja nakon ispadanja u četvrtfinalu Svjetskog prvenstva traži novog izbornika.

Bez Titea i Neymara

To je prva pobjeda Maroka protiv dosadašnjih peterostrukih svjetskih prvaka, a u dva prijašnja susreta Brazil je uvjerljivo slavio.